Ekskavatör belgesi sınav tarihleri

  • Ekskavatör Ehliyeti operatörlük belgesi Sınav Tarihleri;

Ekskavatör Belgesi Operatörü Ehliyeti sınavları Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Güngören Kaymakamlığı izni ve onayı ile planlanıp yapılmaktadır. Ekskavatör belgesi Sınav Tarihleri Güngören ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenmekte olup yazılı, sözlü ve uygulama sınavı aynı gün olacak şekilde yapılmaktadır.

İş Makineleri operatör kursu sınavları Sürücü Kursu ehliyet sınavlarının aksine merkezi sistem veya E ehliyet sınavı gibi bilgisayar üzerinden tüm Türkiye de aynı anda düzenlenmemektedir.

İş makineleri kursu sınavı Her İl ve ilçede; farklı tarihlerde yapılmaktadır.

  • Ekskavatör Belgesi Sınav Tarihleri;

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumlarına bağlı İş makinaları kurumumuzun sınavları Kursumuz İstanbul Güngören İlçesinde bulunduğundan Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün belirlediği sınav takvime göre yapılmaktadır.

 iş makinası kursu, operatörlük kursu

Buna istinaden Başka İl ve ilçelerde farklı gün ve tarihlerde ekskavatör belgesi sınavları yapılıyor olması normal olup farklık göstermesi doğaldır.

Bu bağlamda Ekskavatör belgesi sınavı Güngören ilçesinde Genel olarak Her ayın 3 veya 4. Haftasında belirlenen tarihlerde yapılır.

İş makineleri Ekskavatör operatör ehliyeti sınavına kimler katılabilir;
Yönetmelik gereği Kursa kayıt olmuş Teorik ve pratik Eğitimlerini tamamlayan Operatör adayları teorik (test), ekskavatör başında sözlü ve pratik (uygulama direksiyon) olmak üzere 3 Aşamalı sınava aynı gün içinde girer ve sınavlarda başarılı olunması durumunda ekskavatör operatörlük belgesini almaya hak kazanır.

  • Ekskavatör belgesi operatörlük kursu ücretleri;

Kurs ücretleri İl ilçe bölgeye göre farklılıklar gösterebiliyor, Sürücü kurslarında olduğu gibi standart taban fiyat uygulaması olmadığından her kursun ücreti farklı olabilir.
Güncel her şey dahil ekskavatör ehliyeti ücreti için kursumuz ile irtibata geçip gerekli fiyat bilgilerini almanız mümkündür.

  • G Sınıfı Ekskavatör Ehliyeti Sınav Tarihleri;

İş makinası ehliyeti kayıt tarihleri, gerekli başvuru evrakları ve şartları ayrıca size uygun olan eğitim ve operatörlük belge türlerini ayrıca en yakın sınav zamanı tarihini öğrenmek için bir telefon etmeniz yeterlidir.

Bizi şimdi arayın En yakın sınav tarihini öğrenin.

kayıt evrakları, kayıt için, başvuru evrakları nelerdir, gerekli şartlar belgeler

Yorum yapın

WhatsApp chat